top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • METOT
  BASI Pilates metodunun kalbinde, Pilates repertuvarında yer alan yüzlerce egzersizin sınıflandırılması ve birleştirilmesi için bir araç olan Block System vardır. Block System; dengeli, çok yönlü ve hareketin tüm düzlemlerine ve çok sayıda kas grubuna hitap ederek; derslerin esnek bir çerçevede aşamalı olarak yapılandırılmasını sağlar.
 • ÇALIŞMA MATERYALLERİ
  BASI Pilates Eğitmen Yetiştirme programları, detaylıca çalışma kılavuzları, hareket analizi çalışma kitapları ve DVD’ler dâhil olmak üzere yazılı ve elektronik materyaller ile desteklenir. Ayrıca, BASI öğrencileri, yüzlerce egzersiz, çalışma programı ve eğitim içeren benzersiz, yüksek kaliteli online video kaynağımız olan Pilates Interactive’in kullanımı için kredi alırlar.
 • İLERİ VE SÜREKLİ EĞİTİM
  BASI Pilates, Pilates profesyonellerine en çağdaş ve yenilikçi eğitimi alabilecekleri ve yeni ve kazançlı alanlarda tecrübe edinebilecekleri resmi uzmanlık programları sunar.
 • F2 SYSTEM
  BASI Pilates repertuvarında, Joseph Pilates’in zamanından itibaren ekipman tasarımındaki en önemli gelişme olan F2 System’e ait 80’in üzerinde egzersiz bulunmaktadır. Diğer hiçbir Pilates Eğitmeni Yetiştirme programı F2 System ile gerçekleştirilen egzersizleri öğretmemektedir. F2 System ekipmana daha önceden olmayan direnç ekler, diğer ekipmanların direnç mekanizmalarını genişletir. Ayrıca ilk kez yay ayarı evrensel bir standart oluşturur.
bottom of page