top of page

Selva Gökçen Yazıcı
Eğitim Koordinatörü Yardımcısı

Pilates ile 2010 yılında grup mat derslerine katılarak tanışan Selva Gökçen Yazıcı, 2010’dan bu yana farklı eğitmenlerle, farklı stüdyolarda bireysel ve grup çalışmalarına katılarak pratiklerine uzun süre devam etti.

 

2014 yılında Bilgi Üniversitesi Finans Matematiği bölümünden mezun olduktan sonra gayrimenkul danışmanlığı yapan bir şirkette 7 yıl çalışıp kariyerine Pilates eğitmeni olarak devam etmek istediğine karar verdi.

Kurumsal sektörde çalışmaya devam ederken, kendi pratiklerine fayda sağlaması için 2 farklı merkezden Pilates eğitmenlik eğitimini aldı. Aldığı eğitimlerden sonra daha kapsamlı bir eğitim almaya karar verip, 2021 yılında BASI Pilates Türkiye’den Kapsamlı Eğitmen Yetiştirme Kursu’na katıldı.

 

BASI Pilates bünyesinde sertifika ve workshoplara katılmaya devam eden Gökçen, Studio Yeniköy kurulduğundan beri Pilates derslerini burada vermektedir. Aynı zamanda BASI Pilates Türkiye bünyesinde Eğitim Koordinatörü Yardımcılığı yapmaktadır.

Selva Gokcen Yazici.jpg

Kökenleri ile Rize’ye bağlı olan Gökçen, doğanın şifasını ve büyüsünü yanına alarak Pilates derslerinin de yer aldığı kamplar hazırlamaktadır. Bireysel olarak doğa yürüyüşlerine katılmaya devam etmektedir.

bottom of page