top of page

Sedat Noyan
BASI Pilates Türkiye Yetkilisi

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nu 1994 yılında bitirdi. Arçelik başta olmak üzere Voleybol 1. Lig’inde 20 yılı aşkın süre forma giydi. 10’un üzerinde Türkiye Milli Takım formasını giyerek, ülkemizi temsil etti.

1996-2004 yılları arasında Sports International Kulüplerinin Fitness ve Spor Koordinatörlüğünü yaptı. 2005 yılında Metro City Essporto Club kurulumunu gerçekleştirerek, Genel Müdürlüğünü yaptı.

2006 yılında kurduğu İşletme ve Danışmanlık firması ile 2014 yılına kadar yurt içinde ve yurt dışında 30’a yakın spor kulübünün kurulumunu ve danışmanlığını gerçekleştirdi.

2011 yılında BASI Pilates Türkiye ve 2014 yılında BASI Systems kurulumunda yer aldı. 2016 itibarıyla ayrıca Athletic Performance House firmasında Ortak olarak Tesis işletmeciliği yapmaktadır.

Sedat Noyan.jpeg

Ocak 2023 itibarıyla BASI Pilates Türkiye lisans sahibi olarak, BASI Pilates’in ülkemizdeki eğitim çalışmalarını ve organizasyonlarını sürdürerek, sektörün Pilates eğitmeni ihtiyacına cevap vermektedir.

BASI Pilates Türkiye ve BASI Systems temsilcisi olarak sayısız Pilates stüdyosunun kurulumuna danışmanlık yaparak, öncülük etmiştir.

bottom of page