top of page

Hamilelik Boyunca ve
Sonrasında Pilates

Bu 3 günlük Sertifika Kursu, anne olma sürecini ve sadece hamileliğin getireceği fiziksel değişimleri derinlemesine anlamanıza yardımcı olacaktır. “Pilates Through Pregnancy and Beyond” programı sizi 3 trimester, Kırmızı Bayrak durumları, egzersiz önerileri, modifikasyonlar ve yardımcı apartlar konusunda donatacaktır. Gebelik, doğum ve emzirmeden kaynaklı hormonal etkiler ile birlikte gebelik sonrası egzersiz protokellerine de değinilir. Hormonal, gebelikten etkilenir, doğum yaparken ve doğumda beslenirken Post gebelik antrenman protokolleri ele alınacaktır. Diastasis Recti’nin ne olduğunu ve nasıl iyileştireceği ayrıntılı olarak tartışılır.

Daha önceden stüdyo ortamında 3 gün olarak düzenlendiğimiz Hamilelik Boyunca ve Sonrasında Pilates (Pilates Through Pregnancy and Beyond) sertifika programını bu kez 4 gün olarak 18-19-20-21 Kasım 2021 tarihlerinde 10.00-18.00 saatleri arasında online gerçekleştireceğiz. Türkçe tercüme desteği de sağlayacağımız programın kayıtları sadece Türkiye’de yaşayan eğitmenlere özel bir fiyatlandırma ile açıldı! Hem de 24 saat süreli eğitimin orijinal dili olan İngilizce kaydına ve sınırsız süreli eğitim Türkçe ya da İngilizce e-kitapçığına erişerek! Programa kendi stüdyonuzdan ya da evinizden online olarak katılabilirsiniz ya da bizimle beraber stüdyodan online olarak alabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Bizimle beraber stüdyoda katılımının kısıtlı bir sayıda olacağını ve pandemi kurallarına uyacağımızı şimdiden belirtelim!

Programın içeriği: Bu 4 günlük sertifika programı, anne olma sürecini ve sadece hamileliğin getireceği fiziksel değişimleri derinlemesine anlamanıza yardımcı olacaktır. Hamilelik Boyunca ve Sonrasında Pilates (Pilates Through Pregnancy and Beyond) programı sizi 3 trimester, Kırmızı Bayrak durumları, egzersiz önerileri, modifikasyonlar ve yardımcı aparatlar konusunda donatacaktır. Gebelik, doğum ve emzirmeden kaynaklı hormonal etkiler ile birlikte gebelik sonrası egzersiz protokolleri ele alınacaktır. Diastasis Recti’nin ne olduğu ve nasıl iyileştireceği ayrıntılı olarak tartışılacaktır.

Eğitmen: Ashley Ritchie

*Pilates Through Pregnancy and Beyond

bottom of page